Ing. Lenka Lišková

Vystudovala MZLU – lesnická fakulta, pedagogické minimum na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a tamtéž nadstavbové studium pedagogicko-psychologické ježdění na koni. Akreditovaný kurz: „Pracovník v sociálních službách zaměřený na péči o předškolní děti a mládež do 15 let věku“. Vyškolený zdravotník zotavovacích akcí. Třicetiletá praxe při práci s dětmi v zájmových skupinách, vedení letních táborů, vedení jezdecké školy.

Bc. Barbara Stojanová

Studovala Ekologii a ochranu životního prostředí,dále se zaměřila na specializaci v pedagogice, učitel odborného výcviku a praktického vyučování. Od svých 15 let pracuje s dětmi jako vedoucí a později i hlavní vedoucí na táborech. Děti, ač sama ještě nemá, miluje,stejně jako přírodu a zvířata.

Jana Gajdušková

Ahoj, jmenuji se Jana Gajdušková, jsem šťastnou manželkou a maminkou tří dětí. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu a dva roky speciální pedagogiky, obor logopedie. Dále jsem absolvovala různé kurzy potřebné pro rozšíření znalostí pro mou současnou praxi práci s dětmi (zdravotní, laktační poradkyně, homeopatický apod.). Pracovala jsem jako učitelka mateřské školy a pak jsem si při hledání toho správného místa v životě vyzkoušela spoustu profesí. Nejvíce mi ale seděla „profese“ maminky na rodičovské dovolené. Vrátila jsem se tedy ke své pedagogické práci.

Eliška Žižková

Vystudovala LF v Ostravě, obor porodní asistentka. Pracovala jako porodní asistentka, lektorka kurzů zdravotního cvičení, plavání a jógy pro děti. Ve školce se s dětmi věnuje výtvarným aktivitám, angličtině a józe. Mezi  její záliby patří cvičení jógy, hra na kytaru a mandolínu, pěstování bylinek, crafting a edukační projekt angličtiny pro studenty Englisimo. Má dvouletého syna Matyáše, se kterým objevuje plno klučičích dobrodružství.