Ing. Lenka Lišková

Vystudovala MZLU – lesnická fakulta, pedagogické minimum na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a tamtéž nadstavbové studium pedagogicko-psychologické ježdění na koni. Akreditovaný kurz: „Pracovník v sociálních službách zaměřený na péči o předškolní děti a mládež do 15 let věku“. Vyškolený zdravotník zotavovacích akcí. Třicetiletá praxe při práci s dětmi v zájmových skupinách, vedení letních táborů, vedení jezdecké školy.

Jana Gajdušková

Ahoj, jmenuji se Jana Gajdušková, jsem šťastnou manželkou a maminkou tří dětí. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu a dva roky speciální pedagogiky, obor logopedie. Dále jsem absolvovala různé kurzy potřebné pro rozšíření znalostí pro mou současnou praxi práci s dětmi (zdravotní, laktační poradkyně, homeopatický apod.). Pracovala jsem jako učitelka mateřské školy a pak jsem si při hledání toho správného místa v životě vyzkoušela spoustu profesí. Nejvíce mi ale seděla „profese“ maminky na rodičovské dovolené. Vrátila jsem se tedy ke své pedagogické práci.

MGR. Jitka Martínková

Od malička jsem měla kolem sebe malé děti a už ve školce jsem chtěla být paní učitelkou. Tato idea dostala reálné kontury na Střední pedagogické škole v Kroměříži. Během studií Sociální pedagogiky a poradenství a Andragogiky na FF MU v Brně jsem získala praxi v Montessori školce a při začátcích pozořické LMŠ Stromík. Koncept lesních školek mě inspiroval i ke stáži ve Švédsku – kolébce lesní pedagogiky. Po studiích mě vítr zavál na pár let do Nizozemí. Zpátky v domovině pak byla jasnou volbou Lipka. Kromě administrativy nebo PR jsem se zde věnovala workshopům pro cizince a kroužku pro prarodiče s vnoučaty. Souhra mnoha okolností pak přinesla vytouženou příležitost vrátit se zpět k práci v lesní školce.

Eva Lorencová

Jsem maminka dvou dětí. Mám ráda práci s dětmi, procházky v přírodě a zvířata. Proto jsem absolvovala kurz chůvy abych se mohla věnovat činnostem které mě baví. Absolvovala jsem i kurz hygienického minima a vydávám ve školce obědy.

anna retková

Pocházím z učitelské rodiny, což byl také důvod, proč jsem přilnula k tomuto krásnému povolání. Absolvovala jsem kurz chůvy a dálkově studuji speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě. Ve volném čase se kromě ježdění na koních a výuce dětí v jezdecké škole, věnuji také vedení dětského turistického oddílu. Kromě dětí ze Šemíčku se starám o naše nejmenší z Čekanky.